Klasa 1b, lekcja 27.01.2018

Klasa 1b, lekcja 27.01.2018

Klasa 1b, lekcja 27.01.2018

Możliwość komentowania Klasa 1b, lekcja 27.01.2018 została wyłączona

Dzisiaj poznaliśmy kolejną literą alfabetu „H” i „h”.  Wykonaliśmy ćwiczenia związane z literką aby utrwalić sobie wyrazu w których występuję.  Na drugiej części zajęć przeczytaliśmy czytankę z Elementarza str. 94 i rozmawialiśmy na temat muzeum – co to za miejsce ?? co można tam zobaczyć,  jak się należy w muzeum zachowywać. ??

Mieliśmy też zajęcia z Panią logopedą podczas których: ćwiczyliśmy poprawny oddech, mięśnie okrężne ust, podniebienie, kierowanie strumienia powietrza.  Ćwiczyliśmy narządy artykulacyjne,  analizę słuchową, rytmizację tekstu połączoną z koordynacją słuchowo – ruchowo – wzrokowa. Naszym zadaniem było przeniesienie a następnie przedmuchanie za pomocą słomki pasków bibuły z jednego miejsca na drugie, następnie tworzyliśmy prace plastyczne rozdmuchując krople farby za pomocą słomki, na koniec za pomocą szablonu ćwiczyliśmy koordynację podczas powtarzania rymowanki.

Pani rozdała nam  Dyplomy Czytelnika Grudnia. Nagrodzeni zostali Dawid Szełąg, Oliwier Rogala oraz Eliza Pruś- Gratulujemy.

 

 

 

 

 

 

 

Miś Podróżnik po tygodniu spędzonym u Julka powędrował do Oliwii.

Pozdrawiam Justyna Tchorzewska

 

Tu możesz wyszukać wszystkie interesujące Cię informacje dotyczące szkoły, uczniów, nauczycieli. Znaleźć dokumenty, rozporządzenia oraz uchwały zarządu szkoły

Social Media

Zapraszamy na nasz profil na Facebook-u. Polub nas, a będziesz na bieżąco ze wszystkimi informacjami.

Newsletter

Zapisz się już dziś i bądź na bieżąco z informacjami. Już nie zapomnisz o zajęciach, pracy domowej swojego dziecka...

Back to Top