Klasa II A, Drabina Motywacyjna

Witamy w klasie IIA!

Nauczyciel: Barbara Elgert
Asystent: Ewelina Pietryszyk

Wraz z cala klasa wpadliśmy na pomysł wzajemnego motywowania się do pracy. Celem naszym było też zbieranie naklejek, co w dalszym etapie prowadzić będzie do otrzymania nagrody.

Mianowicie wymyśliliśmy z p. Basią i p. Eweliną, że będziemy się wspinać po drabince… aby wspiąć się na poszczególne jej szczeble będziemy potrzebować 3 naklejki a na kolejny szczebel kolejne 3 naklejki i tak aż do 5 szczebla. Po czy nastąpi nagrodzenie uczniów, którzy ciężką praca doszli na sama górę.

Jeśli jednak któremuś z nas ochota na prace nie będzie dopisywała spadniemy na dół drabinki… ale mamy nadzieje, że tak się nie stanie i będziemy wzajemnie się motywowali do pracy.

Drabina klasowa

Powodzenia klaso II A!