Klasa 2 A i B, lekcja 1.12.2018

Możliwość komentowania Klasa 2 A i B, lekcja 1.12.2018 została wyłączona

Na początku lekcji pani odczytała uczniom prawdziwą historię Świętego Mikołaja.Po przeczytaniu nastąpiła lużna rozmowa na temat – mikołajek i Świętego Mikołaja.Były rozwiązywane ćwiczenia dotyczące tego tematu.Wspólnie odczytaliśmy czytankę ,,Świat elfów”i ją omówiliśmy. Były rozwiązywane także ćwiczenia związane z rodziną wyrazów,np.bajka,kot oraz ćwiczenia ze znakami ” . ! ? ” na końcu zdań.

Praca domowa:
ćwiczenie 4 str.29, ćwiczenie 1 str.30, ćwiczenie 3 str.31, ćwiczenie 1,2,3,4 str.32 -33.