Klasa 2 A i B, lekcja 26.01.2019

Możliwość komentowania Klasa 2 A i B, lekcja 26.01.2019 została wyłączona

Temat lekcji; Gdzie czas się chowa w naszych rozmowach.
Zajęcia tradycyjnie zostały rozpoczęte od sprawdzenia listy obecności. Następnie przeszliśmy do tematu lekcji. Wspólnie rozwiązywaliśmy krzyżówkę. Nastąpiła lużna pogadanka na temat planowania dnia. Były rozwiązywane ćwiczenia związane z tematem lekcji. Analizowaliśmy także czytankę ,,Dzień Emila”.

Praca domowa; – karta pracy – zaplanowanie dnia wolnego od zajęć szkolnych – nauczyć się czytać opowiadania ,,Dzień Emila”.