Klasa 2c, lekcja 02.12.2017

Możliwość komentowania Klasa 2c, lekcja 02.12.2017 została wyłączona

Temat: Kulinarne podróże po Polsce – ćwiczenia.

Temat: Poznajemy zmysły.
Na dzisiejszej lekcji uczniowie poznali zmysły człowieka, podaliśmy przykłady.
Podaliśmy przykłady zmysłów zwierząt.

Temat: Legenda o Smoku Wawelskim.
Przeczytaliśmy legendę, uczniowie pięknie odpowiedzieli na pytania dotyczące legendy, pracowali bardzo ciekawie i twórczo.

Podczas lekcji odbyły się zajęcia z logopedą. Dzieci z dużym zaangażowaniem pracowały z Panią.

Praca domowa:

Proszę aby każde dziecko przeczytało dowolną legendę. Chciałabym aby każdy opowiedział parę zdań o tej legendzie.

Za tydzień (9 grudnia) dzieci biorące udział w jasełkach bardzo proszę aby przyszły do szkoły na godzinę 11:45. Odbędzie się próba.

Dzieci, które zgłosiły się do jasełek: Nadia, Julia, Oliwia G., Jakub, Imran, Kevin, Oliwer.