Klasa 2A i 2B, lekcja 15.09.2018

Możliwość komentowania Klasa 2A i 2B, lekcja 15.09.2018 została wyłączona

Wiadomości z klas 2a i 2b z 15.09.2018

Naszej pani wciąż nie ma, ale mamy zastępstwa i uczymy się pilnie. Ostatnio mówiliśmy o bezpieczeństwie na drodze, poznaliśmy niektóre znaki drogowe. Dowiedzieliśmy sie również, jakie mamy kierunki świata oraz powtórzyliśmy polski alfabet. Czytaliśmy śmieszny wierszyk Juliana Tuwima “Abecadło”.

Zadanie domowe:

Nauczyć się na pamięć polskiego alfabetu. Chętni mogą również nauczyć się wiersza “Abecadło”.

Podręczniki zostały zamówione w formie tradycyjnej, ale zanim dotrą , można będzie korzystać z podręcznika online: