Klasa 2A i 2B, lekcja 29.09.2018

Klasa 2A i 2B, lekcja 29.09.2018

Klasa 2A i 2B, lekcja 29.09.2018

Możliwość komentowania Klasa 2A i 2B, lekcja 29.09.2018 została wyłączona

Tematem lekcji był ,,Kodeks klasowy – wybór samorządu klasowego”.

 

,, Jesień”. W pierwszej części zajęć na podstawie podręcznika został omówiony ..kodeks klasowy’ ‚. Omówiono także cechy gospodarza klasy i zachowania uczniów wobec siebie. Następnie przystąpiono do wyboru samorządu klasowego .Dzieci zainteresowane tematem chętnie uczestniczyły w zajęciach. Drogą tajnego głosowania wybrano gospodarza klasy i jego zastępcę. Następnie odbyła się 15-minutowa lekcja katechezy. W drugiej części zajęć nauczyciel przeczytał czytankę ,,Jesienna wycieczka” która wspólnie została omówiona .Uczniowie wykonali wyklejankę jesiennych owoców i warzyw a z przyniesionych darów jesiennych zrobiły prace według własnego pomysłu.


Praca domowa: przygotuję album jesiennych liści.

 

Tu możesz wyszukać wszystkie interesujące Cię informacje dotyczące szkoły, uczniów, nauczycieli. Znaleźć dokumenty, rozporządzenia oraz uchwały zarządu szkoły

Social Media

Zapraszamy na nasz profil na Facebook-u. Polub nas, a będziesz na bieżąco ze wszystkimi informacjami.

Newsletter

Zapisz się już dziś i bądź na bieżąco z informacjami. Już nie zapomnisz o zajęciach, pracy domowej swojego dziecka...

Back to Top