Klasa 2a i b, lekcja 02.02.2019

Możliwość komentowania Klasa 2a i b, lekcja 02.02.2019 została wyłączona
Temat:Zimo,baw się z nami!

Zajęcia rozpoczęliśmy od sprawdzenia listy obecności.Nastąpiła luzna rozmowa na temat skojarzeń dobrej i złej zimy.Analizowany był wiersz ,,Dwie zimy”. Układaliśmy zdania z rozsypanki wyrazowej. Przeszliśmy do tematu zimowej stolicy Polski – Zakopane.Były uzupełniane zdania na podstawie tekstu.

Praca domowa: ćw.5 str.79, ćw.4,5 str.69, ćw.1,2,3,4,5 str.60,61
Przynosimy na następne zajęcia ćwiczenie część 3.