Klasa 2A i B, lekcja 06.10

Możliwość komentowania Klasa 2A i B, lekcja 06.10 została wyłączona

Temat: Testy sprawdzające wiedzę i umiejętności. ,,Ptasie pożegnanie”.

W pierwszej części zajęć nauczyciel wdrożył dzieci do przygotowanych testów. Po otrzymaniu ich uczniowie przystąpili do samodzielnego rozwiązywania.
Następnie odbyła się lekcja katechezy. Po jej zakończeniu dzieci otrzymały tekst czytanki ,,Jak się krasnal z sójkami za morze wybierał”. Nastąpiło wspólne czytanie i omawianie tekstu.

Praca domowa: Nauczę się czytać czytankę ,,Jak się krasnal z sójkami za morze wybierał”.