Klasa 2a i b, lekcja 15.12.2018,

Klasa 2a i b, lekcja 15.12.2018,

Klasa 2a i b, lekcja 15.12.2018,

Możliwość komentowania Klasa 2a i b, lekcja 15.12.2018, została wyłączona

Zajęcia tego dnia rozpoczęły się w klasie tradycyjnie od sprawdzenia listy obecności.Dzień ten był dniem uroczystym,ponieważ w naszej szkole obchodzone były Jasełka. Cała szkoła wspólnie uczestniczyła w tej uroczystości oraz wspólnie śpiewaliśmy kolędy. Po Jasełkach rozeszliśmy się do klas gdzie wspólnie złożyliśmy sobie życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz wręczyliśmy sobie kartki świąteczne. O godz.12.30 rodzice odebrali swoje pociechy.

Tu możesz wyszukać wszystkie interesujące Cię informacje dotyczące szkoły, uczniów, nauczycieli. Znaleźć dokumenty, rozporządzenia oraz uchwały zarządu szkoły

Social Media

Zapraszamy na nasz profil na Facebook-u. Polub nas, a będziesz na bieżąco ze wszystkimi informacjami.

Newsletter

Zapisz się już dziś i bądź na bieżąco z informacjami. Już nie zapomnisz o zajęciach, pracy domowej swojego dziecka...

Back to Top