Klasa 2a i b, lekcja 15.12.2018,

Możliwość komentowania Klasa 2a i b, lekcja 15.12.2018, została wyłączona

Zajęcia tego dnia rozpoczęły się w klasie tradycyjnie od sprawdzenia listy obecności.Dzień ten był dniem uroczystym,ponieważ w naszej szkole obchodzone były Jasełka. Cała szkoła wspólnie uczestniczyła w tej uroczystości oraz wspólnie śpiewaliśmy kolędy. Po Jasełkach rozeszliśmy się do klas gdzie wspólnie złożyliśmy sobie życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz wręczyliśmy sobie kartki świąteczne. O godz.12.30 rodzice odebrali swoje pociechy.