Klasa 2A i B, lekcja 24.11.2018

Klasa 2A i B, lekcja 24.11.2018

Klasa 2A i B, lekcja 24.11.2018

Możliwość komentowania Klasa 2A i B, lekcja 24.11.2018 została wyłączona

Tradycyjnie lekcja rozpoczęła się od sprawdzenia listy obecności i pracy domowej.Pani wprowadziła uczniów w nastrój deszczowej muzyki i przeczytała tekst,pt:,,Mały Frycek,wielki Fryderyk”.Przedstawiony został portret Fryderyka Szopena oraz w paru zdaniach nauczyciel opowiedział jego biografię.Następnie dzieci odpowiadały na pytania dotyczące tekstu.Zostały wymienione nazwy utworów Szopena.Wspólnie rozwiązywaliśmy krzyżówkę dotyczącą Szopena. Utrwaliliśmy sobie rzeczowniki i wyrazy w których ,,ó”wymienia się na ,,o”.


Praca domowa: ćwiczenie 3,4,5 str,81.

 

Tu możesz wyszukać wszystkie interesujące Cię informacje dotyczące szkoły, uczniów, nauczycieli. Znaleźć dokumenty, rozporządzenia oraz uchwały zarządu szkoły

Social Media

Zapraszamy na nasz profil na Facebook-u. Polub nas, a będziesz na bieżąco ze wszystkimi informacjami.

Newsletter

Zapisz się już dziś i bądź na bieżąco z informacjami. Już nie zapomnisz o zajęciach, pracy domowej swojego dziecka...

Back to Top