Klasa IIa, lekcja 04.02.2017

Możliwość komentowania Klasa IIa, lekcja 04.02.2017 została wyłączona

Na zajęciach 04.02. dzieci dokończyły ostatnią Legendę która była zaplanowana do przeczytania.

Przeczytaliśmy wspólnie legendę “Bazyliszka” zanotowaliśmy krótką notatkę w zeszycie.

Dzieci swoim zdaniem opowiedziały co podobało im się w Legendzie.

Po zanotowaniu notatki przeszliśmy do wprowadzenia do lektury “Karolcia” Marii Kruger.

Przeczytaliśmy krótka notatkę nt. życiorysu autorki i przeszliśmy do streszczania lektury.

Zanotowaliśmy kilka punktów w zeszycie i przeczytaliśmy wspólnie rozdział ”

Dzieci wysłuchały uważnie i z zainteresowaniem fragmentu lektury.

Na kolejnych zajęciach będziemy kontynuować opracowywanie lektury i bardzo proszę rodziców, których dzieci są w posiadaniu lektury, aby przyniosły je na zajęcia za tydzień.

Zachęcamy do wysłuchania całego audiobooka wraz z dziećmi:

Karolcia

Pozdrawiamy Serdecznie,