Klasa 2a, lekcja 10.12.2016

Możliwość komentowania Klasa 2a, lekcja 10.12.2016 została wyłączona

W najbliższą sobotę odbędzie się kiermasz świąteczny oraz spotkanie z Mikołajem. Zajęcia odbywać się Beda normalnie do godziny 11.

W poprzednia sobotę 10.12, kończyliśmy dekorować nasze masy solne, które już wyschły, aby można je było oddać na sprzedaż na kiermasz świąteczny.

Oprócz tego zabraliśmy się do kontynuacji realizowania naszego podręcznika.

Dzieci otrzymały do domu ksero pracy domowej.

Czytaliśmy także książkę Franklin i Święta Bożego Narodzenia.

Było to ćwiczenie mające na celu wsłuchanie się w tekst i odpowiadanie na pytania Nauczyciela.

Dzieci utrwalały wiadomości o rzeczowniku i wykonywały ćwiczenia np. analiza szczegółowa. Ogłoszenia o Zagubionym Psie, znajdowanie imienia dla psa z rozsypani sylab.

Na kolejne zajęcia prosiłabym o odrobienie pracy domowej i przyniesienie ze sobą pozytywnego humoru gdyż odwiedzi nas Mikołaj.

Pozdrawiam,

Pani Basia