Klasa IIA, lekcja 8.10.2016

Możliwość komentowania Klasa IIA, lekcja 8.10.2016 została wyłączona

Nauczyciel: Barbara Elgert
Asystent: Ewelina Pietryszyk

Podczas ostatnich zajéc, które jak zwykle były ciekawe opracowaliśmy swój własny projekt kartki Świątecznej.

Projekt ten rysowaliśmy i kolorowalismy na kartkach.

Na naszych kartkach zawitały: bałwanki, choinki, prezenty, kominki…itp.

Wszyscy czuliśmy się bardzo zaangażowani gdyż kartki te można potem zakupić, a cześć pieniążków bedzie przekazana na Naszą Szkołe.

Po zakończeniu projektów nadszedł czas na przerwę, a po niej udaliśmy się do auli na dół na spotkanie z Panią Agnieszką Szczepańską.

Na zajęciach z Panią Agnieszką wykonywaliśmy projekty swoich własnych Bohaterów.

Wykorzystywaliśmy zgromadzone przez nas kartoniki i pudełka wszelkiego rodzaju. Ozdabialiśmy je klejem i bibułą oraz wymyślaliśmy dla naszych bohaterów imiona.

Zajęcia były bardzo ciekawe i poruszyły naszą wyobraźnie.

Po zajęciach rozeszliśmy się do klas i spakowaliśmy plecaki.

Otrzymaliśmy także pracę domową: przepisanie tekstu w liniaturze….

Do zobaczenia w następną Sobote…:-)