Klasa 2a

Możliwość komentowania Klasa 2a została wyłączona

Sprawozdanie z przebiegu zajęć klasy IIa

Dnia 21.10.2017r. klasa IIa kończyła  opracowywanie lektury “Doktor Dolittle”.

Klasa przypomniała sobie, na czym skończyliśmy czytać, a także obejrzała krótki film przedstawiający przygody Doktora i jego dzielnych przyjaciół.

W związku z tym, iż klasa na poprzednich zajęciach omawiała także role drzew w przyrodzie, aby uwieńczyć te zajęcia, klasa wybrała się na spacer.

Dzieci pod opieką Pań nauczycielek wyszły na krótki spacer i rozpoznawały drzewa wokół szkoły, a także zbierały “dary jesieni” w postaci liści i owoców drzew (kasztanów). Po powrocie do klasy dzieci obejrzały kolejny krótki film nt. “Dlaczego drzewa gubią liście?”. Dzieci były bardzo zafascynowane wyjściem ze szkoły i pytały, kiedy znów będą mogły gdzieś pójść.

Już dziś odpowiadamy z p.Eweliną, że na najbliższym zebraniu 04.11.2017r. o 9.00 zapytamy rodziców, czy możemy podjąć się kolejnej przyjemności wyjścia z dziećmi. A gdzie, zadecydujemy.

Pozdrawiam serdecznie rodziców i, życzymy udanego wypoczynku i powrotu z dużą dozą energii.

Pani Basia i Pani Ewelina