Klasa 2B, lekcja 23.03.2019

Możliwość komentowania Klasa 2B, lekcja 23.03.2019 została wyłączona

Witam Rodziców!

Na ostatnich zajęciach poznaliśmy samodzielną i odmienną część mowy jaką jest rzeczownik.
Wykonaliśmy ćwiczenia dotyczące tematu.
Wspólnie podawaliśmy przykłady rzeczowników rodzaju męskiego żeńskiego i nijakiego jak również tworzyliśmy rzeczowniki w liczbie pojedynczej i mnogiej.
W dalszej części zajęć wspólnie przeczytaliśmy czytankę ze str.38 i omówilismy jej treść.

Praca domowa: ćw 1,2,3,4,5 str 48/49

Diana Charczuk