Klasa 2c, lekcja 03.02.3018

Możliwość komentowania Klasa 2c, lekcja 03.02.3018 została wyłączona

Temat: Jest. Było. Będzie.

Podczas zajęć dużo czasu poświęciliśmy na czytanie ze zrozumieniem. Uczniowie poznali jak wyglądało życie dzieci w ubiegłej epoce, jak wygląda teraz i jak prawdopodobnie będzie wyglądało w przyszłości. Celem głównym było zapoznanie z czasem. Prawidłowe budowanie zdań określających teraźniejszość, przyszłość i przeszłość.

Podczas zajęć uczniowie wykonali karty pracy.

Uczniowie ćwiczyli zasady ortograficzne z ż wymiennym na g.

Praca domowa:

Proszę poćwiczyć czytanie!

Karty pracy strona: 54, 55, 56, 57.

Bardzo proszę przećwiczyć z dziećmi czytanie czasu z zegara, przypomnieć miesiące, pory roku oraz daty urodzenia.