Klasa 2c, lekcja 25.11.2017

Możliwość komentowania Klasa 2c, lekcja 25.11.2017 została wyłączona

25 listopada 2017 klasa II c

Na dzisiejszych zajęciach czytaliśmy czytankę, uczniowie odpowiadali na pytania do tekstu. Coraz lepiej dzieci radzą sobie z czytaniem.

Ćwiczyliśmy ortografię oraz rozsypanki wyrazowe. Dzieci porządkowały wyrazy stosując porządek alfabetyczny.

Praca domowa:
Karta strona 60,61.

Ważne!

Za tydzień (2 grudnia) dzieci biorące udział w jasełkach bardzo proszę aby przyszły do szkoły na godzinę 11:45. Odbędzie się próba.
Dzieci, które zgłosiły się do jasełek: Nadia, Julia, Oliwia G., Jakub, Imran, Kevin, Oliwer.