Klasa 3a i c, lekcja 02.02.2019

Możliwość komentowania Klasa 3a i c, lekcja 02.02.2019 została wyłączona

Witamy w klasach 3 a i 3 c.
Wychowawca klas: mgr Luiza Cichewicz

W ostatnią sobotę 02.02.2019 roku zajęcia w Polskiej Szkole w Bradford rozpoczęliśmy od sprawdzenia listy obecności. Później Pani sprawdzała nasze prace domowe. Kolejno przeszliśmy do naszego tematu zajęć a był nim temat : Ciąg dalszy lektury – Dzieci z Bullerbyn. Na początku zajęć robiliśmy dalszy ciąg planu wydarzeń 3 części książki i zapisywaliśmy go w zeszycie. Później porozmawialiśmy sobie o czasie i miejscu akcji. Również zapisaliśmy go sobie w zeszycie.

Na drugiej części zajęć zrobiliśmy sobie małe przypomnienie z Naszej lektury – Dzieci z Bullerbyn.
Rozwiązywaliśmy zagadki nawiązujące do lektury. Za tydzień napiszemy krótki test sprawdzający Naszą wiedzę na temat książki.

Praca domowa:
Krzyżówka tematyczna dotycząca Dzieci z Bullerbyn.