Klasa 3a i c, lekcja 23.03.2019

Możliwość komentowania Klasa 3a i c, lekcja 23.03.2019 została wyłączona
Nasze ostatnie zajęcia 23.03.2019 roku  w Polskiej Szkole Sobotniej w Bradford rozpoczęliśmy od sprawdzenia listy obecności. Później Pani sprawdzała Nasze prace domowe. Kolejno przeszliśmy do naszego tematu zajęć a był nim temat : Cudze chwalicie, a swego nie znacie. Przyroda regionów Polski. Takie niezwykłe miejsca.  Na początku zajęć czytaliśmy tekst Przyroda regionów Polski. Rozmawialiśmy o przeczytanym tekście i o wszystkich regionach Polski. Robiliśmy ćwiczenia do tekstu. Kolejno czytaliśmy o Przyrodzie regionów Polski i opowiadaliśmy z jakiego regionu kto pochodzi. Później przyszedł do Nas Ksiądz i mieliśmy zajęcia religii.

Na drugiej części zajęć rozmawialiśmy sobie o niezwykłych miejscach w Polsce. Czytaliśmy tekst: Muzea dla wszystkich. Wykonywaliśmy ćwiczenia do przeczytanego tekstu.
Rozmawialiśmy o tych wszystkich nietypowych i ciekawych muzeach. Zapisywaliśmy ważne dla Nas informacje w zeszycie.

Praca domowa:
Ćwiczenie 2  strona 64