Klasa 3a, lekcja 04.11.2017

Klasa 3a, lekcja 04.11.2017

Klasa 3a, lekcja 04.11.2017

Możliwość komentowania Klasa 3a, lekcja 04.11.2017 została wyłączona

Witam!
Przyszłe zajęcia skoncentrowane będą na Akademii 11 Listopada. Uroczystość odbędzie się o godz.11.30 na dole w auli. Obowiązuje strój galowy, czyli biało-czarny. Tylko rapperzy mają na wierzch ubrać bluzy z kapturem ( Mateusz W., Kuba P. i Fabian). Wszyscy mają znać nasz hymn państwowy – pierwszą zwrotkę i refren, Marsz Pierwszej Brygady (Legiony to…) – I zwrotka i refren oraz Piosenkę Małego Patrioty (całą). Wszystko można znaleźć na Youtoube.
Rano będzie próba i zajęcia, zeszyty należy zabrać do szkoły.


Zadanie domowe:
– str.4-5 podręcznik 1B – z opowiadania “Zbójcy” wypisać wyrazy z “ó” i  “ż”, w dwóch kolumnach, wyrazy, które zawierają obie te litery, należy wpisać w obu kolumnach; 
– str.8-9 podręcznik 1B – obejrzeć, przeczytać i odpowiedzieć ustnie na pytania 1-3 (wysłuchać koncertu, najlepiej Chopina e-moll lub f-moll).
Link do podręcznika: https://naszelementarz.men.gov.pl/wp-content/uploads/2016/01/3_klasa_podrecznik-zintegrowany_1b.pdf .

W razie pytań, proszę o kontakt mailowy.
Pozdrawiam,
Aneta Jesionowska

Tu możesz wyszukać wszystkie interesujące Cię informacje dotyczące szkoły, uczniów, nauczycieli. Znaleźć dokumenty, rozporządzenia oraz uchwały zarządu szkoły

Social Media

Zapraszamy na nasz profil na Facebook-u. Polub nas, a będziesz na bieżąco ze wszystkimi informacjami.

Newsletter

Zapisz się już dziś i bądź na bieżąco z informacjami. Już nie zapomnisz o zajęciach, pracy domowej swojego dziecka...

Back to Top