Klasa 3a, lekcja 04.11.2017

Możliwość komentowania Klasa 3a, lekcja 04.11.2017 została wyłączona

Witam!
Przyszłe zajęcia skoncentrowane będą na Akademii 11 Listopada. Uroczystość odbędzie się o godz.11.30 na dole w auli. Obowiązuje strój galowy, czyli biało-czarny. Tylko rapperzy mają na wierzch ubrać bluzy z kapturem ( Mateusz W., Kuba P. i Fabian). Wszyscy mają znać nasz hymn państwowy – pierwszą zwrotkę i refren, Marsz Pierwszej Brygady (Legiony to…) – I zwrotka i refren oraz Piosenkę Małego Patrioty (całą). Wszystko można znaleźć na Youtoube.
Rano będzie próba i zajęcia, zeszyty należy zabrać do szkoły.

Zadanie domowe:
– str.4-5 podręcznik 1B – z opowiadania “Zbójcy” wypisać wyrazy z “ó” i  “ż”, w dwóch kolumnach, wyrazy, które zawierają obie te litery, należy wpisać w obu kolumnach;
– str.8-9 podręcznik 1B – obejrzeć, przeczytać i odpowiedzieć ustnie na pytania 1-3 (wysłuchać koncertu, najlepiej Chopina e-moll lub f-moll).
Link do podręcznika: https://naszelementarz.men.gov.pl/wp-content/uploads/2016/01/3_klasa_podrecznik-zintegrowany_1b.pdf .

W razie pytań, proszę o kontakt mailowy.
Pozdrawiam,
Aneta Jesionowska