Klasa 3a, lekcja 11.11.2017

Możliwość komentowania Klasa 3a, lekcja 11.11.2017 została wyłączona

Witam!
Nieźle nam wyszła Akademia z okazji Święta Niepodległości. Dzieci się postarały! Ujawniły się talenty aktorskie! Dziękuję Rodzicom za wsparcie!

• Zadanie domowe: strona 14-15 podręcznik 1A do przeczytania.

• Uwaga! Pluszowego misia należy przynieść 25 listopada, a nie 18-tego, tak jak mówiłam w szkole. Mój błąd, przepraszam.  25.11 jest obchodzony Światowy Dzień Pluszowego Misia i stąd pomysł przyniesienia maskotek – misiów do szkoły na lekcje.

• Przypominam, że zbliża się termin omawiania naszej lektury “Dzieci z Bullerbyn”. Zaczniemy najpóźniej 2 grudnia.