Klasa 3B, lekcja 1.12.2018

Możliwość komentowania Klasa 3B, lekcja 1.12.2018 została wyłączona

Temat; Zwierzęta naszymi przyjaciółmi.

Na sobotnich zajęciach poruszylismy temat zwierząt. *Czytalismy opowiadanie o Pazurku str. 73 *opowiadalismy o naszych pupilach
Wykonaliśmy ćw że str. 18-19
Dowiedzielismy się jak się dba o zwierzęta co trzeba robić aby być dobrym odpowiedzialnym i troskliwy właścicielem.
Dowiedzielismy się również, że zwierzęta dzielą się na mięsożerne roslinożerne I wszystkożerne . Wykonaliśmy ćw, 6/20.

Praca domowa
Ćw. 1,2,3/21

*Bardzo proszę o odrabianie prac domowych. Dzieci zbierają plusy i minusy.

*Bardzo proszę aby uczniowie przynieśli na kolejną sobotę stroje w
których będą występować na Jasełkach.

*Uczymy się tekstów !!!

*Pracujemy na ćw. cześć 2