Klasa 3b, lekcja 17.11.2018

Możliwość komentowania Klasa 3b, lekcja 17.11.2018 została wyłączona

Temat :Jesień zamknięta w słoiku . Ćwiczenia z rz.

Na pierwszej części zajęć odbyła się próba do Jasełek.
Na drugiej części zajęć czytalismy tekst o burzy (podręcznik str. 48)zapisalismy słowa z rz w zeszycie aby utrwalić ich pisownię.
Rozmawialiśmy na temat deszczu zastanawialiśmy się komu jest potrzebny i dlaczego.
Następnie dowiedzieliśmy się z podręcznika że str. 49 jak przygotowuje się konfitury, dżemy, jak się suszy owoce i jak się kosi kapustę.
Podobno większość rodziców zajmuje się tym w domu! Super!
Ćw. 1-5/88,89
Ćw 1-5/92-94

PRACA DOMOWA

Nauczę się czytać czytankę ZACHOROWAŁEM podr. Część 1 str. 50-52