Klasa 3B, lekcja 26.01.2019

Możliwość komentowania Klasa 3B, lekcja 26.01.2019 została wyłączona

Temat : Nasza lektura- “Dzieci z Bullerbyn” Astrid Lindgren.

Na ostatnich zajęciach rozpoczęliśmy omawianie naszej pierwszej lektury.
Omówiliśmy problematykę książki, poznaliśmy czas i miejsce akcji, stworzyliśmy plan wydarzeń oraz poznaliśmy wszystkich bohaterów. Dyskusja nie miała końca, prawie wszystkie dzieci były bardzo zaangażowane w omawianie lektury, opowiadały swoje ulubione historie, sytuację. Na kolejnych zajęciach odbędzie się test wiadomości.
Sprawdzimy jak dokładnie czytaliśmy książkę

Praca domowa
Opiszę ulubiona postać z Dzieci z Bullerbyn.

wych. Kamila Majchrzak