Klasa 3B, lekcja 3.11

Możliwość komentowania Klasa 3B, lekcja 3.11 została wyłączona

Temat: Jesienna zaduma-co niesie listopad?

Na początku lekcji przywitaliśmy się po dłuższej przerwie. Sprawdziłam listę obecności .
Następnie zeszliśmy do auli na próbę apelu, który został przygotowany przez uczniów naszej szkoły z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości. Cała Akademia odbędzie się 10.11 o godzinie 11 w auli, wszystkich serdecznie zapraszamy.!
Po próbie poszliśmy z klasą 3a i 3c na ostatnie piętro aby rozdzielić role do Jasełek. Chętnych okazało się być więcej niż ról.
Po powrocie do klasy, zajęliśmy się tematem. Przeczytaliśmy opowiadanie Dziadek na suficie i rozmawialiśmy na temat Święta Zmarłych .
Wykonaliśmy ćwiczenia że str. 102,103.

Na koniec zajęć dzieci napisał sprawdzian wiadomości o czasowniku.

Praca domowa
Ćwiczenie z gwiazdką że strony 103.
Dzieci które nie mają ćwiczeń , mają zapisane w zeszycie.

Kamila Majchrzak