Klasa 3B

Możliwość komentowania Klasa 3B została wyłączona

Dzisiejszą lekcję rozpoczęliśmy od luźnej pogawędki, wspomnień z wakacji i o tym co nas czeka w klasie 3.
Stworzyliśmy REGULAMIN NASZEJ KLASY, który przez cały rok będzie wisiał na głównej tablicy w naszej sali.
Po zapoznaniu się z 12 punktami regulaminu poznaliśmy zasady dotyczące bezpieczeństwa podczas alarmu przeciwpożarowego, poruszania się wyznaczonymi trasami do drzwi ewakuacyjnych. Przeszliśmy się po szkole aby   poznać najważniejsze miejsca tj. Biblioteka, aula, toalety itd.

Na drugiej części zajęć przeczytaliśmy ”Wiersz na pocieszenie” mówiący o powrocie do szkoły oraz o tym co nasz czeka w 3 klasie. Następnie uczniowie napisali test sprawdzający wiadomości z poprzedniej klasy. Test powtórzy y pod koniec roku aby zobaczyć jakie postępy zrobili uczniowie.

Witamy serdecznie wszystkich nowych kolegów, którzy dołączyli w tym roku. Mam nadzieję, że ten rok będzie dla nas wspaniałą przygodą ale i wyzwaniem z którym wszyscy sobie świetnie poradzimy.