Klasa 4/5 A i B, lekcja 09.02.2019

Możliwość komentowania Klasa 4/5 A i B, lekcja 09.02.2019 została wyłączona

Witam!

Sobota, 9 lutego 2019r.
Większość czasu zajęło nam wspólne czytanie lektury “Katarynka”. Zaczęliśmy omawianie książki. Druga ważna część lekcji to historia: powtórzenie wiadomości i test. II zmiana jest pytana ustnie ze względu na nieliczną klasę.
Oddałam dyktanda.
Wielkie podziękowania dla Rodziców i uczniów, którzy brali czynny udział we Mszy św. szkolnej. Czytali naprawdę pięknie, a chłopcy elegancko i z godnością zanieśli dary do ołtarza. Super ekipa!

Zadanie domowe:
Przygotować się do następnego dyktanda zdaniowego (wyrazy trudne w zeszycie), napisać notatkę o Bolesławie Prusie.

PS. Dobrze by było, gdyby każdy przejrzał jeszcze lekturę w domu (w internecie lub tekst wydrukowany, zwrócić uwagę na opisy postaci).

Wych. Aneta Jesionowska