Klasa 4/5 A i B, lekcja 15.12.2018

Klasa 4/5 A i B, lekcja 15.12.2018

Klasa 4/5 A i B, lekcja 15.12.2018

Możliwość komentowania Klasa 4/5 A i B, lekcja 15.12.2018 została wyłączona

Witamy w klasach 4/5a i b!

Sobota 15.12.2018

W ostatnią sobotę przed świętami zdołaliśmy się zmieścić wszyscy w jednej sali – dwie zmiany razem. Było ciasno, ale wesoło. Bawiliśmy się „edukacyjnie”. Najpierw układaliśmy wyrazy z nazwy BOŻE NARODZENIE. Udało nam się wygrać z panią! Pani ułożyła 30 wyrazów, a my 41! Potem graliśmy wspólnie w „Państwa i miasta”, na koniec w tzw.”wisielca”, czyli zgadywaliśmy litery do wyrazu, który musiał być polskim rzeczownikiem. Musieliśmy uzbroić się w cierpliwość i poczekać na rozdawanie prezentów. Nasze klasy bawiły się w „Tajemniczego Świętego Mikołaja”. Zabawa udała się znakomicie. Mieliśmy krótką przerwę śniadaniową, po której zeszliśmy do auli, aby obejrzeć Jasełka i spotkać się z Mikołajem. Każdy otrzymał paczkę ze słodyczami. Kiedy wróciliśmy
do klasy, nastąpił wreszcie długo oczekiwany moment. Pani wręczała prezenty, które piętrzyły się na biurku. Sprawiło nam to dużo radości. Niektórzy odwiedzili bibliotekę, aby wypożyczyć lekturę „Anaruk, chłopiec z Grenlandii”, a także inne książki na ferie świąteczne.

Wracamy do szkoły 12 stycznia 2019.

W E S O Ł Y C H Ś W I Ą T I S Z C Z Ę Ś L I W E G O N O W E G O R O K U !

Wych. Aneta Jesionowska

Tu możesz wyszukać wszystkie interesujące Cię informacje dotyczące szkoły, uczniów, nauczycieli. Znaleźć dokumenty, rozporządzenia oraz uchwały zarządu szkoły

Social Media

Zapraszamy na nasz profil na Facebook-u. Polub nas, a będziesz na bieżąco ze wszystkimi informacjami.

Newsletter

Zapisz się już dziś i bądź na bieżąco z informacjami. Już nie zapomnisz o zajęciach, pracy domowej swojego dziecka...

Back to Top