Klasa 4/5 a i b, lekcja 23.03.2019

Możliwość komentowania Klasa 4/5 a i b, lekcja 23.03.2019 została wyłączona

Witamy w klasach 4/5A i 4/5B !

Sobota , 23 marca 2019r.

Na ostatnich zajęciach pracowaliśmy ciężko nad własną baśnią. Pomysły na baśń były niesamowite, niedługo ujrzą światło dzienne. Na historii zajmowaliśmy się bitwą pod Grunwaldem. Obejrzeliśmy program Bogusława Wołoszańskiego na temat tej ważnej bitwy w dziejach. Klasa popołudniowa napisała dyktando, a klasa poranna napisze je za tydzień.

Jeśli ktoś chce brać udział w konkursach plastycznych: „Portret rodziny” i /lub „O Żołnierzach Wyklętych” , odsyłam do odpowiednich linków na stronie szkoły. Tam można zanleźć wszelkie informacje na ten temat.

Zadanie domowe:
Każdy uczeń wie, czy ma zadanie czy nie. Brzmi to tajemniczo, ale wkrótce wszystko się wyjaśni.
I zmiana ma nauczyć się wyrazów do dyktanda.
Jeśli ktoś może za tydzień przynieść tasiemkę, wstążeczkę lub ozdobny sznureczek (ok.30cm), to bardzo bym prosiła.

Wych. Aneta Jesionowska