Klasa 4, lekcja 27.01.2018

Możliwość komentowania Klasa 4, lekcja 27.01.2018 została wyłączona

Na ostatniej lekcji uczniowie klasy czwartej ćwiczyli czytanie ze zrozumieniem. Temat lekcji brzmiał: Zimowy czas. Na lekcji czytaliśmy i analizowaliśmy następujące utwory: Zasypianie lasu, Mróz, Babcia, O owocu i liście stokrotnym, Dzień Dziadka, Wizyta u starszej pani, Złoty talon. Dzieci pisały też króciutkie dyktando z “ch” i “h”.

Przypominam, że jeszcze nie wszyscy uczniowie przeczytali “Małego Księcia”- lekturę obowiązkową.

Zadanie domowe:

• uzupełnić DZIENNICZKI GŁOŚNEGO CZYTANIA  i przynieść je w sobotę do wglądu oraz
  • czytać na bieżąco lekturę “Mały Książę”.

Życzę dużo odpoczynku i do zobaczenia w sobotę!