Klasa 6 i 7, lekcja 1.12.2018

Klasa 6 i 7, lekcja 1.12.2018

Klasa 6 i 7, lekcja 1.12.2018

Możliwość komentowania Klasa 6 i 7, lekcja 1.12.2018 została wyłączona

Witam wszystkich serdecznie. W ostatnią sobotę uczniowie uczestniczyli wraz z całą społecznością szkolną w próbie przygotowywanych przez młodsze klasy <Jasełek>. Pod kierownictwem księdza odbyła się nauka śpiewania znanych polskich kolęd. Następnie kl.6/7 z panią logopedą szkolnym brały udział w specjalistycznych zajęciach i ćwiczeniach interaktywnych pobudzających refleks, koordynację umysłowo- ruchową oraz werbalną. Po przerwie w ramach zastępstwa (nauczyciel oddelegowany na szkolenie <Safe guarding>), uczniowie zapoznali się z kolejnym tematem z cyklu <Natura a cywilizacja> -<O pochodzeniu ognia> oraz z historii na podstawie źródeł z Kroniki Galla Anonima – <Pierwszy król Polski>według przygotowanego przez nauczyciela konspektu. Na koniec zapodany został temat do dyskusji i wypowiedzi -1)<Jakie współczesne media oraz sposoby kontaktowania się są dla mnie najlepszą formą komunikowania się ze znajomymi, przyjaciółmi i dlaczego właśnie takie? 2) Jakie są zalety i wady współczesnych form dialogu. Czy znajdujemy czas i doceniamy wagę bezpośrednich , osobistych kontaktów? Ten temat (dyskusja) nie został do końca zrealizowany , proszę więc w ramach zadania domowego o przygotowanie wypowiedzi z uzasadnieniem własnego stanowiska. Na następnych zajęciach rozpoczynamy omawianie lektury <Dywizjon 303>- uczniowie proszeni są o przyniesie swoich egzemplarzy książek. UWAGA! Zapraszam rodziców na indywidualne konsultacje (wywiadówki) w najbliższą sobotę 08.12.2018 przed lub bezpośrednio po zajęciach lekcyjnych.Pozdrawiam Adam J.

Tu możesz wyszukać wszystkie interesujące Cię informacje dotyczące szkoły, uczniów, nauczycieli. Znaleźć dokumenty, rozporządzenia oraz uchwały zarządu szkoły

Social Media

Zapraszamy na nasz profil na Facebook-u. Polub nas, a będziesz na bieżąco ze wszystkimi informacjami.

Newsletter

Zapisz się już dziś i bądź na bieżąco z informacjami. Już nie zapomnisz o zajęciach, pracy domowej swojego dziecka...

Back to Top