Klasa A-Level

Klasa A-Level

Klasa A-Level

Możliwość komentowania Klasa A-Level została wyłączona

Z życia klasy A – level.

Ostatnie 3 trzy tygodnie poświeciliśmy omawianiu dramatu Aleksandra Fredry pt “Zemsta”. Zastanawialiśmy się dlaczego utwór napisany tak wiele lat temu może śmieszyć również w dzisiejszych czasach. Staraliśmy się dokonać charakterystyki porównawczej Cześnika i Rejenta. Trudnym zagadnieniem okazało się odszukanie wartości uniwersalnych kryjących się w utworze. Mam nadzieje, ze tematyka i problematyka poruszana w dramacie na długo pozostanie w pamięci naszych uczniów. Jeżeli jednak coś im umknie, zawsze będą mogli sięgnąć do swoich, wspaniale sporządzonych notatek.

Zadaniem domowym jest przeczytać nowele “Stary człowiek i morze” napisana przez Ernesta Hemingway.

 

Tu możesz wyszukać wszystkie interesujące Cię informacje dotyczące szkoły, uczniów, nauczycieli. Znaleźć dokumenty, rozporządzenia oraz uchwały zarządu szkoły

Social Media

Zapraszamy na nasz profil na Facebook-u. Polub nas, a będziesz na bieżąco ze wszystkimi informacjami.

Newsletter

Zapisz się już dziś i bądź na bieżąco z informacjami. Już nie zapomnisz o zajęciach, pracy domowej swojego dziecka...

Back to Top