Klasa GCSE, lekcja 19.11.2016

Możliwość komentowania Klasa GCSE, lekcja 19.11.2016 została wyłączona

W sobotę 19 listopada omawialiśmy próbny test GCSE oraz prace pisemne. Zadania w części rozumienia tekstu pisanego wypadły świetnie. Musimy jednak jeszcze popracować nad redagowaniem listu i pocztówki.

Rozpoczęliśmy również oglądanie adaptacji filmowej powieści Henryka Sienkiewicza Ogniem i mieczem. Przed projekcją filmu Dominika i Martyna opowiedziały nam o autorze książki.

Zadanie domowe

Poprawa pracy pisemnej