Klasa GCSE, lekcja 22.10.2016

Możliwość komentowania Klasa GCSE, lekcja 22.10.2016 została wyłączona

Nauczyciel: Dorota Król

W sobotę 22 października nasza klasa pisała próbny test GCSE. Uczniowie próbowali swoich sił w sprawnościach czytania i pisania. Rezultaty poznamy 5 listopada.

Rozmawialiśmy także o współczesnych problemach społecznych, między innymi o agresji, przestępstwach, rasizmie, ksenofobii. Ten temat będziemy kontynuowali na następnych zajęciach. Będziemy się wówczas zastanawiali nad formami przeciwdziałania wybranym problemom oraz sposobami radzenia sobie z nimi.

Zadanie domowe dla chętnych:

Proszę znaleźć informacje na temat fundacji działających na terenie Anglii.