Klasa GCSE, lekcja 8.10.2016

Możliwość komentowania Klasa GCSE, lekcja 8.10.2016 została wyłączona

Nauczyciel: Dorota Król

W sobotę 8.10.2016r. uczestniczyliśmy w warsztatach literackich zatytułowanych “Zbuduj Książkę”, które prowadziła pani Agnieszka Szczepańska – autorka serii o przygodach Patki i Pepe. Na zajęciach rozmawialiśmy o znanych polskich pisarzach. Zastanawialiśmy się także, dlaczego obecnie ludzie coraz mniej czytają.

Jako zadanie domowe każdy powinien się zastanowić, jaka jest jego/ jej ulubiona książka.

Proszę pamiętać o przyniesieniu przyborów potrzebnych do wykonania kartki świątecznej.