Klasa GCSE

Klasa GCSE

Klasa GCSE

Możliwość komentowania Klasa GCSE została wyłączona

Uczniowie klasy GCSE bez wytchnienia trenują umiejętności redagowania krótkich tekstów. Przez najbliższe tygodnie będziemy redagować listy o różnej teamtyce: od sportu, przez wakacje, do wymarzonej pracy. Czy napisanie listu jest rzeczą trudną? Z pewnością nie! Gdy tylko zdobędziemy tę umiejętność i utrwalimy w stopniu co najmniej doskonałym, skupimy się na zagadnieniach dotyczących słownictwa: technologia w życiu codziennym, ochrona środowiska, święta i tradycje polskie.

Wyścig z czasem już się zaczął! Przed nami niespełna 30 spotkań… I pięciu śmiałków, którzy jeszcze w tym roku szkolnym pragną przystąpić do egzaminu. Z reguły przygotowanie do egzaminu GCSE trwa dwa lata. Na szczęście gramatyke omówiliśmy już w V klasie! Skąd ochota na podejście do egzaminu już teraz? Powodów może być kilka: niektórzy uczniowie są dojrzali i gotowi, inni chcą egzamin i język polski “mieć z głowy” – ale nadal w głowie ?, jeszcze inni martwią się zmianami w przebiegu nowgo Polish GCSE 2019. I słusznie! Będzie AMBITNIEJ!!!

Ręcę na pokład przed nami dużo pracy!

mgr Justyna Salamon

Tu możesz wyszukać wszystkie interesujące Cię informacje dotyczące szkoły, uczniów, nauczycieli. Znaleźć dokumenty, rozporządzenia oraz uchwały zarządu szkoły

Social Media

Zapraszamy na nasz profil na Facebook-u. Polub nas, a będziesz na bieżąco ze wszystkimi informacjami.

Newsletter

Zapisz się już dziś i bądź na bieżąco z informacjami. Już nie zapomnisz o zajęciach, pracy domowej swojego dziecka...

Back to Top