Klasa IIa, lekcja 14.01.2017

Możliwość komentowania Klasa IIa, lekcja 14.01.2017 została wyłączona

W poprzednia sobotę klasa druga dowiedziała się znaczenia wyrazu Legenda i oglądała krótki filmik pt. „Legendy o Śpiących Rycerzach”.

Po tym tez filmiku analizowaliśmy jego treść i napisaliśmy krótkie streszczenie w zeszycie.

Wszystkim dzieciom bardzo się podobało i były zachwycone treścią Legendy.

Poza tym przypominaliśmy wiadomości o rzeczowniku i czasowniku i wykonywaliśmy kartki dla Babć i Dziadków z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dziadka.

Na koniec zajęć napisaliśmy krótka kartkóweczkę z rzeczowników i czasowników.

Większość klasy nie popełniła żadnego błędu i wszystkie zadania wykonała pozytywnie. Wszyscy obronili się jednakże będziemy na kolejnych zajęciach powtarzać zdobyte wiadomości, aby ich nie zapomnieć.

Zapraszamy wszystkich za tydzień
P. Basia i P. Ewelina