Klasa IV, lekcja 05.11.2016

Klasa IV, lekcja 05.11.2016

Klasa IV, lekcja 05.11.2016

Możliwość komentowania Klasa IV, lekcja 05.11.2016 została wyłączona

Dnia 5.11.2016 w klasie IV skupiliśmy się na umiejętności opisywania przedmiotów. Stworzyliśmy listę słów potrzebnych nam do opisu przedmiotu. Poprzez interaktywne gry zdobywaliśmy umiejętność opisywania rożnego rodzaju przedmiotów. Uczniowie świetnie się bawili i przy tym uczyli. Jako zadanie domowe należy zrobić ćwiczenia mające na celu utrwalenie wiadomości z lekcji. Każdy uczeń otrzymał ksero z zadaniem domowym.

Po przerwie mieliśmy lekcje historii. “11 Listopada – ważnym dniem w historii Polski”. Uczyliśmy się o zaborach Polski, zżyciu ludzi w czasach zaborów. Dowiedzieliśmy się, dlaczego 11 listopada jest dniem ważnym w dziejach naszego narodu. Stworzyliśmy plakaty, o tym, czego dowiedzieliśmy się na dzisiejszej lekcji. Ukończone plakaty udekorowały tablice szkolona należąca do naszej klasy. Uczniowie, którzy nie dokończyli swoich plakatów na zajęciach, zostali poproszeni o zrobienie tego w domu.

 

Tu możesz wyszukać wszystkie interesujące Cię informacje dotyczące szkoły, uczniów, nauczycieli. Znaleźć dokumenty, rozporządzenia oraz uchwały zarządu szkoły

Social Media

Zapraszamy na nasz profil na Facebook-u. Polub nas, a będziesz na bieżąco ze wszystkimi informacjami.

Newsletter

Zapisz się już dziś i bądź na bieżąco z informacjami. Już nie zapomnisz o zajęciach, pracy domowej swojego dziecka...

Back to Top