Klasy 0, lekcja 16.12.2017

Klasy 0, lekcja 16.12.2017

Klasy 0, lekcja 16.12.2017

Możliwość komentowania Klasy 0, lekcja 16.12.2017 została wyłączona

 

 

 

Witamy w naszej klasie!

Dnia 16.12 odbyły się zajęcia nieco inne niż zawsze. Były to zajęcia łączone z klasą 0a także było nas bardzo dużo ale ze wszystkim sobie świetnie poradziliśmy.

Na początku sprawdziłam listę obecności i prace domowe.

Sobotnie zajęcia były inne niż zawsze, były krótsze a materiał jaki przerabialiśmy tego dnia był luźniejszy. Lekcję rozpoczęliśmy od tworzenia kart świątecznych, były to bardzo duże kartki dlatego też pracowaliśmy w parach. Kiedy skończyliśmy zeszliśmy do auli na Jasełka. Wszystkie klasy przygotowały kolędę, my również mieliśmy swoje 5 minut. Pani Dyrektor szybko stwierdziła, że przedszkole wraz z zerówkami najlepiej przygotowały się do tego występu i najlepiej się zaprezentowały tego dnia!

Brawo MY!

Następnie odwiedził nas długo wyczekiwany Święty Mikołaj. Wręczył wszystkim dzieciom słodkości po czym każdy z uczniów otrzymał gofra przygotowanego przez mamy!

Wróciliśmy do klasy i czekając na rodziców kolorowaliśmy bombki a także bawiliśmy się  w zabawę słowną ”Skojarzenia” i orientacyjni-wzrokową ”Co zmieniło miejsce”?

Dzień był pełen wrażeń. Mam nadzieję, że wszystkie dzieci były szczęśliwe i wyszły ze szkoły uśmiechnięte!

 

Tu możesz wyszukać wszystkie interesujące Cię informacje dotyczące szkoły, uczniów, nauczycieli. Znaleźć dokumenty, rozporządzenia oraz uchwały zarządu szkoły

Social Media

Zapraszamy na nasz profil na Facebook-u. Polub nas, a będziesz na bieżąco ze wszystkimi informacjami.

Newsletter

Zapisz się już dziś i bądź na bieżąco z informacjami. Już nie zapomnisz o zajęciach, pracy domowej swojego dziecka...

Back to Top