Klasy 3, lekcja 07.07.2018

Możliwość komentowania Klasy 3, lekcja 07.07.2018 została wyłączona

Co słychać w klasach 3-cich?

Sobota 7 lipca upłynęła nam pod znakiem „Mam talent”. Wszyscy byli podekscytowani i mówili tylko o występach. I zmiana uczestniczyła we mszy św. na koniec roku szkolnego (ksiądz przełożył mszę).

Klasa 3c pracowała dodatkowo nad gazetką szkolną. Klasy 3a i 3b też włożyły sporo wysiłku w przygotowanie gazetki, ale tydzień wcześniej. Jak wszystko pójdzie zgodnie z planem, zobaczymy gotową publikację 14 lipca, czyli na zakończenie roku szkolnego.

W ostatnią sobotę, czyli 14.07.2018 spotykamy się wszyscy o godz.9.00.

Mszy nie będzie, ale za to wręczone  zostaną wszelkie nagrody i odbędzie się uroczysta Akademia, którą przygotowują : przedszkole, zerówka i kl.5.

Całość ma zakończyć się o 12.30.

Zadanie domowe na wakacje:  przeczytać minimum 1 książkę po polsku!