Klasy 3, lekcja 12.05.2018

Możliwość komentowania Klasy 3, lekcja 12.05.2018 została wyłączona

Co słychać w klasach 3 ?

Klasy 3-cie piszą testy. W zasadzie już napisały i wszyscy poznają wyniki w najbliższą sobotę.

Mówiliśmy też o szkielecie człowieka oraz o rozwiązywaniu konfliktów. Przeczytaliśmy dwa teksty na ten temat z podręcznika nr2.

Przygotować się do dyktanda z „h” i „ch”.

Wycieczka klas 3-cich (3a,3b i 3c) – 26 maja w godzinach lekcyjnych, będzie tylko opłata za bilet autobusowy. Wycieczka związana jest z tematem „Drzewa” oraz „Piętrowa budowa lasu”.

Wycieczka szkolna z okazji Dnia Dziecka-  9 czerwca w godzinach 9.00- 15.00 (około) do jaskini w Ingleton, zapisy w sekretariacie.

Zadanie domowe: czytać  przez 5 dni w tygodniu po 10 minut (minimum) po polsku.