Klasy 3, lekcja 16.12.2017

Możliwość komentowania Klasy 3, lekcja 16.12.2017 została wyłączona

Co słychać w klasach trzecich?

16 grudnia rano spotkały się dwie zmiany: poranna i popołudniowa. Mówiliśmy o tradycjach świątecznych, trenowaliśmy śpiewanie kolęd: „W żłobie leży” i „Gdy śliczna Panna”. W końcu przyszedł czas na JASEŁKA . Oglądaliśmy występ klas drugich. W trakcie przedstawienia poszczególne klasy śpiewały swoje kolędy. Po jasełkach pojawił się Święty Mikołaj. Rozdawał prezenty, ale znów trzeba było zaśpiewać kolędę. Trochę słabo znamy polskie kolędy.

Do szkoły wracamy 13 stycznia i musimy pamiętać: o konkursie ortograficznym z „ó” oraz o zadaniu domowym – klasy 3A i 3C mają napisać wigilijne menu, jakie mieli w swoich domach. Nie zapominamy również o czytaniu polskich książek!

WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU !