Klasy 3, lekcja 16.12.2017

Klasy 3, lekcja 16.12.2017

Klasy 3, lekcja 16.12.2017

Możliwość komentowania Klasy 3, lekcja 16.12.2017 została wyłączona

 

 

Co słychać w klasach trzecich?

16 grudnia rano spotkały się dwie zmiany: poranna i popołudniowa. Mówiliśmy o tradycjach świątecznych, trenowaliśmy śpiewanie kolęd: „W żłobie leży” i „Gdy śliczna Panna”. W końcu przyszedł czas na JASEŁKA . Oglądaliśmy występ klas drugich. W trakcie przedstawienia poszczególne klasy śpiewały swoje kolędy. Po jasełkach pojawił się Święty Mikołaj. Rozdawał prezenty, ale znów trzeba było zaśpiewać kolędę. Trochę słabo znamy polskie kolędy.

Do szkoły wracamy 13 stycznia i musimy pamiętać: o konkursie ortograficznym z „ó” oraz o zadaniu domowym – klasy 3A i 3C mają napisać wigilijne menu, jakie mieli w swoich domach. Nie zapominamy również o czytaniu polskich książek!

WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU !

Tu możesz wyszukać wszystkie interesujące Cię informacje dotyczące szkoły, uczniów, nauczycieli. Znaleźć dokumenty, rozporządzenia oraz uchwały zarządu szkoły

Social Media

Zapraszamy na nasz profil na Facebook-u. Polub nas, a będziesz na bieżąco ze wszystkimi informacjami.

Newsletter

Zapisz się już dziś i bądź na bieżąco z informacjami. Już nie zapomnisz o zajęciach, pracy domowej swojego dziecka...

Back to Top