Klasy 3, lekcja 17.03.2017

Możliwość komentowania Klasy 3, lekcja 17.03.2017 została wyłączona

Zadanie domowe to ułożenie zdań z rozsypanki wyrazowej: 3 zdania pojedyncze dla klasy 3a i 1 zdanie złożone dla 3c. Podczas ćwiczeń gramatycznych okazało się, że z budowaniem zdań dzieci mają problem.

Nasza szkoła bierze udział w V Konkursie Historycznym o “Żołnierzach Wyklętych”. Prace plastyczne w formacie A4 należy składać dokładnie 14 kwietnia i jest to data ostateczna.

W najbliższą sobotę zostaną ogłoszone wyniki konkursu recytatorskiego.

Wszystkie klasy będą brały udział w Akademii 3-go Maja, która odbędzie się 6 maja w Klubie “Jagoda”. Z klasy 3a zgłosiło się parę osób do mówienia wierszy oraz czytania tekstów. Poproszono nas również o zaśpiewanie “Piosenki Małego Patrioty”, którą dzieci już znają z poprzednich występów.