Klasy 3, lekcja 19.05.2018

Klasy 3, lekcja 19.05.2018

Klasy 3, lekcja 19.05.2018

Możliwość komentowania Klasy 3, lekcja 19.05.2018 została wyłączona

 

Co słychać w klasach 3-cich?

W sobotę 19 maja 2018 wszyscy otrzymali wyniki z testów. Jest dużo bardzo dobrych ocen, co oznacza, że coś tam nam w głowach zostaje.

Odbyło się kolejne dyktando konkursowe, tym razem z „h” i „ch”. Finał naszego szkolnego konkursu ortograficznego jest zaplanowany na 30 czerwca.

Tematem lekcji były cztery żywioły: powietrze, woda, ogień i ziemia. Dowiedzieliśmy się, że wszystkie cztery elementy przyrody są nam niezbędne do życia, ale stają się bardzo niebezpieczne, kiedy nie możemy nad nimi zapanować. Czytaliśmy tekst z podręcznika 1a o żywiołach, z podziałem na role. Zrobiliśmy sobie też próbę teatralną z rekwizytami i strojami. Efekty można podziwiać na zdjęciach.

W najbliższą sobotę 26 maja wybieramy się na wycieczkę do Northcliffe Park.

Zbiórka dla klas: 3a i 3b o godz.9.00 w salach (nr1 i nr4).
Klasa 3c powinna pojawić się w szkole o godz.12.30 (sala nr4).

Należy zabrać jedzenie , picie , £1 na przejazd autobusem. Uwaga! Można zabrać komórki. Proszę też zadbać o odpowiednie ubranie oraz obuwie (klapki i sandałki nie nadają się na tę wycieczkę).

 

Tu możesz wyszukać wszystkie interesujące Cię informacje dotyczące szkoły, uczniów, nauczycieli. Znaleźć dokumenty, rozporządzenia oraz uchwały zarządu szkoły

Social Media

Zapraszamy na nasz profil na Facebook-u. Polub nas, a będziesz na bieżąco ze wszystkimi informacjami.

Newsletter

Zapisz się już dziś i bądź na bieżąco z informacjami. Już nie zapomnisz o zajęciach, pracy domowej swojego dziecka...

Back to Top