Klasy 4/5 A i B, lekcja 13.10.2018

Możliwość komentowania Klasy 4/5 A i B, lekcja 13.10.2018 została wyłączona

Witamy w klasie 4/5 a i 4/5 b !
Sobota, 13.10.2018

Z samego rana klasa 4/5a wystąpiła w króciutkim przedstawieniu dla nauczycieli z okazji ich święta.
Zajęcia upłynęły nam na odmianie czasownika, lekcji historii oraz lekturze “Akademia Pana Kleksa”.
Pisaliśmy o szkole marzeń, wzorując się na bajkowej akademii.
Wycieczka klasy “b” (popołudniowej) została przełożona na następną sobotę, czyli 20.10.2018.
Obie klasy pojadą w ten sam dzień, ale w innych godzinach. Bardzo proszę o punktualność, a także o przyniesienie ze sobą jedzenia i picia oraz £1.50 (do rozliczenia po wycieczce).

Zadanie domowe:
1. Dla obydwu klas: przez tydzień pisać pamiętnik/dziennik (data i dwa-trzy zdania, co się wydarzyło w danym dniu).
2. Klasa 4/5a (poranna) z historii: nauczyć się opowiadać legendę o Lechu, Czechu i Rusie.

Aneta Jesionowska