Konkurs Plastyczny „Boże Narodzenie”

Konkurs Plastyczny „Boże Narodzenie”

Konkurs Plastyczny „Boże Narodzenie”

Możliwość komentowania Konkurs Plastyczny „Boże Narodzenie” została wyłączona

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym wszystkich uczniów Polskiej Szkoły Sobotniej w Bradford. Tematem konkursu są Święta Bożonarodzeniowe. Technika  jest dowolna (farby, kredki, pastele, pisaki, ołówek, wyklejanki itp.), format pracy to A4 (szczegółowe informacje dotyczące formatu zostaną przekazane nauczycielom). 

Spośród wykonanych prac, zebrana komisja wybierze najlepsze dzieła, które zostaną wydrukowane w formie kalendarza na rok 2017. Kalendarz będzie można nabyć u Pani Dyrektor, a dochód zostanie w całości przeznaczony na wydatki szkolne.

Tu możesz wyszukać wszystkie interesujące Cię informacje dotyczące szkoły, uczniów, nauczycieli. Znaleźć dokumenty, rozporządzenia oraz uchwały zarządu szkoły

Social Media

Zapraszamy na nasz profil na Facebook-u. Polub nas, a będziesz na bieżąco ze wszystkimi informacjami.

Newsletter

Zapisz się już dziś i bądź na bieżąco z informacjami. Już nie zapomnisz o zajęciach, pracy domowej swojego dziecka...

Back to Top