Kręcenie filmu w Naszej Szkole!!!

Możliwość komentowania Kręcenie filmu w Naszej Szkole!!! została wyłączona

Polska Szkoła Sobotnia w Bradford bierze udział w kampanii „Building a Stronger Britain Together”, dlatego też w sobotę 26.01.19 odbędą się w naszej szkole nagrania i zdjęcia. Filmy te mają na celu promowanie możliwości, uczestnictwa, spójności społecznej, prężnie działających społeczności w Bradford oraz świętowanie różnorodności i wkładu jaki ludzie wnoszą do społeczności. W związku z tym, każdy uczeń, który chce wystąpić w filmie musi posiadać zgodę rodziców / opiekunów prawnych ( nie ma gwarancji, że wszyscy uczniowie będą w filmie). Formularze zgody można zabrać z recepcji, a podpisane zwrócić do wychowawcy klasy.
Uczniowie, którzy nie będą posiadali zgody nie będą brali udziału w tej kampanii.