Legitymacje szkolne

Możliwość komentowania Legitymacje szkolne została wyłączona

Drodzy Rodzice i Nauczyciele,

Przez najbliższe dwa tygodnie do 24.11.18 będziemy przyjmowali wnioski o wydanie nowej lub przedłużenie ważności legitymacji. Wniosek można odebrać z recepcji szkoły.

Osoby składające wniosek o przedłużenie ważności, muszą dołączyć do wniosku legitymację. Prosimy o czytelne wypełnianie wniosków (bez skreśleń czy poprawek) i składanie ich w wyznaczonym terminie w sekretariacie szkoły. Odbiór legitymacji przewidziany jest w grudniu przed przerwą świąteczną.