Petycja

Petycja

Petycja

Możliwość komentowania Petycja została wyłączona

Drodzy Rodzice i Opiekunowie
Przepraszamy Państwa za chaos informacyjny i stan dezorientacji, w jaki zostaliście Państwo wprowadzeni. W piątek wysłaliśmy do Państwa email, w którym poinformowaliśmy Państwa o decyzji Rady Administracyjnej.  Już w piątek wieczorem jeden z rodziców poinformował nas, że Ksiądz Proboszcz wypowiedział nam umowę, ale uznaliśmy to za kłamstwo, ponieważ po pierwsze – jeśliby była taka decyzja, to Zarząd Szkoły byłby poinformowany przecież jako pierwszy, po drugie – nie taka była decyzja Księdza Proboszcza i Rady Administracyjnej na spotkaniu w sobotę 25.05.2019r.
W sobotę doznaliśmy szoku, gdy przeczytaliśmy email od Księdza Proboszcza, w którym poinformował nas, że wraz z Prezesem Parafii podjął decyzję o wymówieniu szkole umowy z dniem 13.07.2019r. Nie wiemy, co spowodowało zmianę decyzji i jakie są powody, że Ksiądz zerwał umowę z Polską Szkołą, ponieważ nie otrzymaliśmy wypowiedzenia na piśmie. Członkowie Rady Administracyjnej, również nie wiedzieli nic o zmianie decyzji.
Prosimy o podpisy pod petycją o zmianę decyzji w sprawie wymówienia umowy najmu Polskiej Szkole.

PETYCJA

Zarząd Szkoły

Tu możesz wyszukać wszystkie interesujące Cię informacje dotyczące szkoły, uczniów, nauczycieli. Znaleźć dokumenty, rozporządzenia oraz uchwały zarządu szkoły

Social Media

Zapraszamy na nasz profil na Facebook-u. Polub nas, a będziesz na bieżąco ze wszystkimi informacjami.

Newsletter

Zapisz się już dziś i bądź na bieżąco z informacjami. Już nie zapomnisz o zajęciach, pracy domowej swojego dziecka...

Back to Top